Služby Služby

SIEŤ

Spravujeme klientské Windows stanice a servery so zameraním na malé a stredne veľké spoločnosti. Staráme sa o ekonomické a rôzne interné programy. Vytvárame a udržiavame dokumentáciu vašich sietí.
V rámci služieb vykonávame mimoškolskú vzdelávaciu činnosť v danej oblasti.

WEB

Tvoríme a spravujeme webové projekty písané v HTML a PHP. Snažíme sa vaše prezentácie optimalizovať podľa vašich potrieb a zároveň ich aktualizujeme podľa najnovších trendov. Vieme vám ponúknuť aj veľké portály písané v PHP a prepojené s databázou MySQL vo forme CMS. Taktiež držíme technickú podporu XOOPS pre Slovensko.

E-SHOP

Osobitnou službou je vytvorenie a vedenie Vášho E-Shopu v CMS, jeho naplnenie, spravovanie webových objednávok.
Alebo ak nás požiadate o jeho nový dizajn, radi pre Vás vytvoríme nový, atraktívny vzhľad (ako grafický prvok).
Môžeme sa zaoberať aj redizajnom cez Váš vlastný zdrojový kód.

OPRAVA

Opravujeme pokazené počítače a notebooky, vynovujeme zastaralé. Častokrát nie je potrebné meniť periférie za nové, stačí ich prečistiť (tlačiarne a iné zariadenia). Nie vždy sa dá spraviť zázrak, no pokúsime sa o to.

WINDOWS

Údržba Windows je vždy dôležitá pre jeho stabilitu a rýchlosť. Inštalácia / reinštalácia Windows 95/98/NT/XP/Vista/7/8/10, inštalácia ovládačov a rôznych programov, odstraňovanie vírusov.
Po dohode pravidelná údržba (služba SIEŤ).

PORADENSTVO

Ak potrebujete poradiť čo treba vo vašej sieti zmeniť, doplniť do nej, vyradiť z nej, neplatiť za fúru zbytočných zariadení, ak potrebujete navrhnúť PC zostavu, poradíme vám.
3 služby
Na ochranu Vášho PC odporúčame antivírus NOD32 od spoločnosti ESET.

Antivírusová ochrana